Barista OL Kurukahveci Mehmet Efendi gibi Dünyaca ünlü markaların iş ortağı, kahvengelsin.com, The Barista Center gibi markaların sahibi olan sadece eğitim alanında değil yazılım alanında da faaliyet gösteren Gizci Bilişim ve Eğitim Hizmetleri'nin bir markasıdır. Sizlere, kahvenin nereden geldiğini, tarihçesini, türlerini, nasıl yapıldıklarını, kahve hakkında bilmek istediğiniz her şeyi kapsamlı şekilde öğretmek, nitelikli ve kahve hakkında gerçekten bilgi sahibi olmanız için oluşturulan bir barista eğitim platformudur.

Tüm eğitimleri kendi baristalarımızla sizlerle birebir ilgilenerek veriyoruz. Sizlere kahve makinelerini, makinelerin çeşitlerini, bakımını ve işleyişini,  kahve çekirdeklerini çeşitlerini, bu çekirdeklerin tarladan bardağınıza gelene kadar olan sürecini öğretiyor teorik ve pratik olarak denemenizi sağlıyoruz.  Profesyonel Barista Eğitimlerimiz, kahveyi bir içecek olarak değil bir meslek konusu olarak görenler ve bu konuda bir uzmanlığınızın olmasını isteyenler için en nadir bulunan kurslardan biridir.

İster kurumsal kimliğinle ister bireysel olarak eğitimlere katılabilir güzel zaman geçirdiğin gibi günde milyarca kupa tüketilen kahve hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Belli periyotlarda kısa sürede kontenjanların dolduğu eğitimlere katılmak için Lütfen Kayıt Formunu doldurun ve her zaman sadece bizde olan AVANTAJLI FİYATLARI KAÇIRMAYIN !

Eğitimlerimizi hakkında bilgi almanız için iletişim bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz dahası için Barista OL' a bekliyoruz ! 
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM : 0 850 811 35 75 - 0 212 912 19 89

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!