Profesyonel Barista Eğitimi - Full

Barista Ol: " Kahveye Hükmet " diyerek yola çıkıp,

Yurt içi ve yurt dışında bir çok barista yetiştirdiğimiz eğitimlerdir.

İçerikleri tamamen bize ait Profesyonel Barista Eğitimleri

Paylaş

Profesyonel Barista Eğitimleri : 

Full Profesyonel Barista EğitimiSadece BARİSTA OL'a ait içeriklerden ve programdan oluşan eğitimdir. Bu eğitim süresince teorik, pratik eğitimler alınır.

Teorik Bölüm :

Sadece teorik olarak bilgiler verilir. Teorik eğitimde pratik eğitimler yoktur.

Pratik Bölüm :

Teorik bölümde alan ya da baristalarımızla geçireceği mülakat sonrasında yeterli olduğunu gördüğümüz baristalar alabilir. Bu seviyede aday espresso bazlı içeceklerde bol bol pratik Latte Art'a giriş yapar.

Eğitimler sonrasında kendi kurumumuz olan Barista Ol serifikasını alabilirsiniz.

Barista eğitimi

Profesyonel Barista Eğitimleri

EĞİTİMLERİMİZDEN SONRA

  Barista olabilirsiniz

  Kendi işletmenizi açabilirsiniz

 Yurt dışında rahatça iş bulabilirsiniz

 Vardiya Müdürü olabilirsiniz

 İşletme yöneticisi olabilirsiniz

 

 
 Zincir kahve mağazalarının herhangi bir pozisyonunda çalışabilirsiniz

 

 
 

Barista Ol Eğitim Merkezinde verilecek olan bu eğitimde Temel kahve eğitimlerine ek olarak bir barista nasıl olur, nasıl giyinir, nasıl sunum yapar sorularının cevaplandığı barista teorik ve pratik eğitimleri verilecektir. Değirmen ayarları, pitcher özellikleri ve seçimi, süt seçerken dikkat etmemiz gerekenler, buhar çubuğunun kullanımı, makinelerin bakımı ve temizliği gibi en ince ayrıntılara kadar aydınlatılacaksınız. Özenle öğütülüp sunulan kahvelerinin kremalarına kendi tadınızı yansıtmanız için krema hazırlanması, krema yapılırken dikkat etmeniz gerekenler ve evde ya da kahve yapılan her yerde harikalar yaratamanın yolları kahve aromaları ile sizlere gösterilecektir. Bu eğitim sonunda bu alanda herkesten bir adım önde olacaksınız.

Eğitimler belirtilen tarihlerde 4 gün sürmekte olup Pratik ve Teorik eğitimlerden oluşan Full Barista Eğitimimiz 32 saat sürmektedir. Hafta içi ve hafta sonu verilen eğitimler talep sınırı olmaksızın açılmaktadır. Öncesinde ilan edilen eğitimler etkinlikler sayfamızda yayınlanmaktadır.
Program eğitim merkezinin durumuna göre değişikliğe uğrayabilir, değişiklikten önce katılımcılar kesinlikle bilgilendirilir.

Program eğitim merkezinin durumuna göre değişikliğe uğrayabilir, değişiklikten önce katılımcılar kesinlikle bilgilendirilir.

" Haydi Durma Barista OL ! "

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Barista Eğitimleri

Bilgi Talep Formu