Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi bir işletmenin tüm süreçlerinin uyumlu şekilde çalışmasını sağlamaktır. İşletmeler bugün açılırken maalesef bu kadar kapsamlı bir süreç yönetimi yapılamamaktadır. Sadece malzeme tedariğinde yönlendirmeler yapılmakta, işletmenin diğer adımları hakkında profesyonel bir yardım yapılamamaktadır.

Barista OL Tedarik Zinciri Yönetimi ile tüm sürecin sizler için verimli hale gelmesini ve işletmenizin online offline kanallarının normal ve kriz süreçlerinde bir ahenk içinde çalışmasını sağlıyor.

Konu hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dijital Kahve Dükkanınızı Oluşturuyoruz!

  • Barista Ol işletmenizin 7/24 çalışmasını sağlayacak online kanallarınızı oluşturuyor ve bu kanallardan pazarlama ve satış sürecini ve sürekliliğini sağlıyor.

Kahve Kontrolörü

  • Dükkanınızdaki makine ayarlarını yapıyoruz ve kahvelerinizi belli periyotlarda test ediyoruz.

Ne İşe yarıyor?

Mağazanızın günlük süreci içerisinde makinenizin ayarları, değirmen ayarlarıdeğişebiliyor. Bu kahvenize yansıyor. İşletme sahipleri genel olarak bu durumun farkına varamadığı için Barista OL sizlere 3 bir göz oluyor ve mağaza lezzetlerinizin müşterilere daima aynı tadı vermesi için periyodik ziyaretler yapıp bunları sizlere rapor ediyor.

Paylaş

Eğitimler

Bilgi Talep Formu