Barista Ol Kahveye Hükmet diyerek yola çıkıp yurt içi ve yurt dışında bir çok barista yetiştirdiğimiz içerikleri tamamen bize ait Profesyonel Barista Eğitimleri

Profesyonel Barista Eğitimleri
Full Profesyonel Barista Eğitimi
Sadece BARİSTA OL'a ait içeriklerden ve programdan oluşan eğitimdir. Bu eğitim süresince teorik, pratik eğitimler alınır.

 

 

Teorik Bölüm

Sadece teorik olarak bilgiler verilir. Teorik eğitimde pratik eğitimler yoktur.
Pratik Bölüm

 

 

Teorik bölümde alan ya da baristalarımızla geçireceği mülakat sonrasında yeterli olduğunu gördüğümüz baristalar alabilir. Bu seviyede aday espresso bazlı içeceklerde bol bol pratik Latte Art'a giriş yapar.

Eğitimler sonrasında kendi kurumumuz olan Barista Ol serifikasını alabilirsiniz.
 


 
Team Member
Team Member
Team Member

 

Profesyonel Barista Eğitimleri

Barista Seviye 1

 Espresso Essentials

 Milk Basic

 Drink Building

 Customer Service

Barista Seviye 2

 Advanced Espresso Preparation

 Latte Art

 Bar Management and Efficiency

 Espresso Equipment Preventative Maintenance

Barista Ol Eğitim Merkezinde verilecek olan bu eğitimde Temel kahve eğitimlerine ek olarak bir barista nasıl olur, nasıl giyinir, nasıl sunum yapar sorularının cevaplandığı barista teorik ve pratik eğitimleri verilecektir. Değirmen ayarları, pitcher özellikleri ve seçimi, süt seçerken dikkat etmemiz gerekenler, buhar çubuğunun kullanımı, makinelerin bakımı ve temizliği gibi en ince ayrıntılara kadar aydınlatılacaksınız. Özenle öğütülüp sunulan kahvelerinin kremalarına kendi tadınızı yansıtmanız için krema hazırlanması, krema yapılırken dikkat etmeniz gerekenler ve evde ya da kahve yapılan her yerde harikalar yaratamanın yolları kahve aromaları ile sizlere gösterilecektir.

Bu eğitim sonunda bu alanda herkesten bir adım önde olacaksınız.

Eğitimler belirtilen tarihlerde 3 gün sürmekte olup Barista Seviye 1 8 saat , Barista Seviye 2 16 saat sürmektedir ve Full Barista Eğitimimiz 24 saat sürmektedir. Hafta içi ve hafta sonu verilen eğitimler talep sınırı olmaksızın açılmaktadır. Öncesinde ilan edilen eğitimler etkinlikler sayfamızda yayınlanmaktadır.


Program eğitim merkezinin durumuna göre değişikliğe uğrayabilir, değişiklikten önce katılımcılar kesinlikle bilgilendirilir.

Haydi Durma Barista OL !

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!