Alanında uzman Barista OL, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı'nın servis sağlayıcısı, kahvengelsin.com, The Barista Center gibi markaların sahibi olan sadece eğitim alanında değil yazılım alanında da faaliyet gösteren Gizci Bilişim ve Eğitim Hizmetleri'nin bir markasıdır.

Sizlere, kahvelerin nereden geldiğini, tarihçesini, türlerini, nasıl yapıldıklarını, kahve hakkında bilmek istediğiniz her şeyi kapsamlı şekilde öğretmek, kahve hakkında nitelikli ve gerçek bilgi sahibi olmanız için oluşturulan bir barista eğitim platformudur.

Sizlere kahve makinelerini, makinelerin çeşitlerini, bakımını ve işleyişini, kahve çekirdeklerini çeşitlerini, bu çekirdeklerin tarladan bardağınıza gelene kadar olan sürecini öğretiyor, teorik ve pratik olarak denemenizi sağlıyoruz. Profesyonel barista eğitimlerimiz, kahveyi bir içecek olarak değil bir meslek konusu olarak görenler ve bu konuda bir uzmanlığınızın olmasını isteyenler için en nadir bulunan kurslardan biridir.

Tüm eğitimleri kendi kadromuzla sizlerle bire bir ilgilenerek veriyoruz.

Kafanızda bir işletme kurma ya da mevcut işletmenizi kahve dükkanına çevirme fikri varsa her adımınızı sizinle düzenliyor, iş modelinizi ve tedarik zinciri yönetimi sürecinizi oluşturuyoruz. 

İster kurumsal kimliğinle ister bireysel olarak bütün eğitimlere katılabilir, hem güzel zaman geçirip hem de her gün milyarlarca kupa tüketilen kahve hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Kayıt Formu

Bilgi Talep Formu