Barista OL, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı'nın servis sağlayıcısı, aynı zamanda kahvengelsin.com, The Barista Center, Barista Kid gibi markaların gelişmesine olanak sağlayan alanında uzman markadır ve 2014 yılından bu yana aralıksız faaliyet göstermektedir.

Sizlere, kahve ve sektör hakkında bilmek istediğiniz her şeyi kapsamlı şekilde aktarmak, bu konularda nitelikli ve gerçek bilgi sahibi olmanız için oluşturulan bir platformudur.

Bununla beraber kahve makinelerini, makinelerin çeşitlerini, bakımını ve işleyişini, kahve çekirdeklerini çeşitlerini, bu çekirdeklerin tarladan bardağınıza gelene kadar olan sürecini paylaşıyor, kahvenin içinde olduğu yeni ve mevcut projelerinizde teorik ve pratik olarak sağlıyoruz. Barista OL, kahveyi bir içecek olarak değil bir yaşam biçimi olarak gören, kahveyle ilgili girişim ve gelecek planları olan sizler için tasarlanmıştır.

Aklınızda ve bir işletme kurma ya da mevcut işletmenizi kahve dükkanına çevirme fikri varsa her adımınızı sizinle düzenliyor, iş modelinizi ve tedarik zinciri yönetimi sürecinizi oluşturuyoruz. 

Hem kurumsal kimliğinizle hem de bireysel olarak bütün programlara katılabilir, güzel zaman geçirip her gün milyarlarca kupa tüketilen kahve hakkında süreçlere hakim olup bu deneyiminizi bir iş modeline çevirebilirsiniz.

Kayıt Formu

Bilgi Talep Formu