Alanında uzman Barista OL  dünyaca ünlü markaların iş ortağı, kahvengelsin.com, The Barista Center gibi markaların sahibi olan sadece eğitim alanında değil yazılım alanında da faaliyet gösteren Gizci Bilişim ve Eğitim Hizmetleri'nin bir markasıdır.

Sizlere, kahvenin nereden geldiğini, tarihçesini, türlerini, nasıl yapıldıklarını, kahve hakkında bilmek istediğiniz her şeyi kapsamlı şekilde öğretmek, nitelikli ve kahve hakkında gerçekten bilgi sahibi olmanız için oluşturulan bir barista eğitim platformudur.

Tüm eğitimleri kendi kadromuzla sizlerle birebir ilgilenerek veriyoruz.

Sizlere kahve makinelerini, makinelerin çeşitlerini, bakımını ve işleyişini,  kahve çekirdeklerini çeşitlerini, bu çekirdeklerin tarladan bardağınıza gelene kadar olan sürecini öğretiyor teorik ve pratik olarak denemenizi sağlıyoruz. Profesyonel Barista Eğitimlerimiz, kahveyi bir içecek olarak değil bir meslek konusu olarak görenler ve bu konuda bir uzmanlığınızın olmasını isteyenler için en nadir bulunan kurslardan biridir.

Kafanızda bir işletme kurma ya da mevcut işletmenizi kahve dükkanına çevirme fikri varsa her adımınızı sizinle düzenliyor, iş modelinizi ve tedarik zinciri yönetimi sürecinizi oluşturuyoruz. 

İster kurumsal kimliğinle ister bireysel olarak bütün eğitimlere katılabilir güzel zaman geçirdiğin gibi günde milyarca kupa tüketilen kahve hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Belli periyotlarda kısa sürede kontenjanların dolduğu eğitimlere katılmak için Kayıt Formu'nu doldurun ve her zaman sadece bizde olan her zaman sadece bizde olan AVANTAJLI FİYATLARI KAÇIRMAYIN !

Kayıt Formu

Bilgi Talep Formu