Barista OL Exclusive Program

Barista OL'un kişiye özel Exclusive programı, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlanan, size özel, bireysel hizmet anlayışıyla tasarlanmış, kişiselleştirilmiş yüsek standartlarda sunulan programdır.

Teorik ve Pratik kısımlardan oluşan programımıza ek olarak sizlere özel gün ve saatlerde rutin planlarınızı aksatmadan tek bir şehre bağlı olmayan özel deneyimleme hizmetidir. Exclusive program planlarınızı en efektif ve özel olarak hazırlanmasını sağlar. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 

Exclusive Program özgün bir Barista OL tasarımıdır.

Program teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşur. Teorik kısımda kahve endüstrisi hakkında bilgiler verilir. İşletme kurmak isteyenler için bire bir olan Exclusive paket, eğitim sonrasında danışmanlık hizmetlerini de kapsamaktadır.

Program sonrasında yeni kurulan işletmelerin tutunabilmesi ve büyümesi için makine, ekipman ve malzeme (ürün kalemleri) temini konularında çeşitli danışmanlık hizmetleri sunulur.

Exclusive Program, Nişantaşı Ana Merkezimizde ya da sizlerle tarih belirlenerek planlanan işletme noktalarınızda tek kişilik özel programlar oluşturularak uygulanır.

Exclusive Program özgün bir Barista OL tasarımıdır.

 

Barista OL Programları

Bilgi Talep Formu